Reactie van: upstairs (heer A.G.A. Oude Groote Beverborg) bij: Besluit Experiment gesloten coffeeshopketen

1.

Kerngegevens

Officiële titel Reactie van: upstairs (heer A.G.A. Oude Groote Beverborg) bij: Besluit Experiment gesloten coffeeshopketen
Document­datum 09-12-2018
Publicatie­datum 10-12-2018
Van upstairs (heer A.G.A. Oude Groote Beverborg)

2.

Tekst

Vraag1 Bent u van mening dat de geslotenheid van de coffeeshopketen wordt geborgd met de eisen die zijn opgenomen in het besluit?

nee is geen goed plan.. het verplaatst zich

Vraag2 Bent u van mening dat de eisen die gedurende het experiment voor aangewezen telers en deelnemende coffeeshops gelden, voldoende duidelijk en toereikend zijn?

Hierop ook nee. omdat de kwaliteit van de geregistreerde weed onvoldoende duidelijk is. en als het slechte kwaliteit is. lopen ze naar andere steden

Vraag3 Bent u van mening dat bepaalde eisen anders zouden moeten luiden ten behoeve van een efficiënte bedrijfsvoering door aangewezen telers of deelnemende coffeeshops, en zo ja, in welke zin? Kunt u daarbij aangeven op welke wijze de geslotenheid van de coffeeshopketen wordt geborgd?

het gaat om kwaliteit van het gebodene en het kan dan 2 kanten opgaan. plus dat alle shops in dezelfde plaats dezelfde weed hebben

Vraag4 Bent u van mening dat de procedure voor de aanwijzing van telers voldoende duidelijk en toereikend is?

dit heeft geen kans van slagen. laat de shops zelf beslissen.

Vraag5 Bent u van mening dat met de eisen die zijn opgenomen in het besluit de openbare orde en de veiligheid tijdens het experiment voldoende wordt geborgd?

de handel kan verplaats worden naar de straat als de kwaliteit in de shop onvoldoende is

Vraag6 Bent u van mening dat de eisen over preventie en voorlichting door deelnemende coffeeshops, voldoende duidelijk en toereikend zijn?

die mening deel ik niet .. dat is nu al zo

Vraag7 Heeft u nog andere opmerkingen die van belang zijn voor de uitwerking van het experiment?

Ik ben tegen dat de gemeente Arnhem aan dit experiment meedoet vanwege het feit, dat de clientele voor kwaliteit van de weed gaan en dat is hier zeker niet het geval . Dus de klanten zulle vertrekken naar andere steden die niet meedoen aan het experiment. hopend U hier mee van dienst te zijn geweest .. Tony Oude Groote Beverborg eigenaar coffeeshop Upstairs

 
 
 

3.

Meer informatie

 

4.

Parlementaire Monitor

Met de Parlementaire Monitor volgt u alle parlementaire dossiers die voor u van belang zijn en bent u op de hoogte van alles wat er speelt in die dossiers. Helaas kunnen wij geen nieuwe gebruikers aansluiten, deze dienst zal over enige tijd de werkzaamheden staken.