V.H. (Vincent) van den Born

foto V.H. (Vincent) van den Born
Naar de grotere foto (verschijnt in een nieuw venster)
bron: PVV
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Vincent van den Born (1967) is sinds 6 december 2023 Tweede Kamerlid voor de PVV. Hij is werkzaam in de beveiliging en raadslid in Den Helder. De heer Van den Born is woordvoerder pensioenen.

PVV
in de periode 2023-heden: lid Tweede Kamer

1.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Amsterdam, 1 februari 1967

2.

Partij/stroming

partij(en)
PVV (Partij voor de Vrijheid)

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lasser-plaatwerker, NedTrain te Haarlem, van 1992 tot 1995
  • beveiliger mobiel surveillant te Amsterdam, van juni 1995 tot mei 2001
  • beveiliger Securitas Nederland, van 1998 tot 2005
  • medewerker Veiligheid en Service, Nederlandse Spoorwegen, van 2000 tot 2012
  • nachtwaker "Leger des Heils", van mei 2015 tot januari 2016
  • beveiligingsmedewerker, Consolid, van februari 2016 tot januari 2017
  • beveiliger, Security Management Group te Alkmaar, van augustus 2017 tot april 2018
  • beveiligingsmedewerker, G4S te Amsterdam, 1028
  • beveiligingsmedewerker, O20Security, van juli 2018 tot augustus 2020
  • beveiliger Profi-SEC Group, van augustus 2020 tot september 2021
  • beveiligingsmedewerker, "Trigion" te Alkmaar, vanaf augustus 2000
  • lid gemeenteraad van Den Helder, vanaf 29 maart 2018
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 6 december 2023

4.

Partijpolitieke functies

overzicht
  • fractievoorzitter PVV gemeenteraad van Den Helder, vanaf maart 2018
  • lid bestuur Stichting Beheer Fractiegelden PVV Den Helder, vanaf 1 juni 2018

vorige
  • duolid commissie Provinciale Staten van Noord-Holland, van juni 2019 tot januari 2024

5.

Opleiding

opleidingen
  • lastechnieken, Stichting Opleiding Metaal, van 1987 tot 1991
  • opleiding buitengewoon opsporingsambtenaar, VNV, 1995
  • opleiding buitengewoon opsporingsambtenaar, NS, 2009

cursussen
  • vrachtwagen- en buschauffeur, 1987

6.

Wetenswaardigheden

militaire dienst
  • korporaal, Koninklijke Landmacht te Havelte, van 1986 tot 1992 (lasser, plaatwerker en chaufeur)

rang(en) reserve-officier
  • korporaal eerste klasse-reservist, Koninklijke Landmacht, van 1992 tot januari 2017
 

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografie├źn betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.