Klaus Schwab-leaks: FVD krijgt geheime WEF-brieven boven water

Met dank overgenomen van Forum voor Democratie (FVD) i, gepubliceerd op woensdag 22 december 2021.

Op verzoek van FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen werden afgelopen vrijdag geheime brieven openbaar gemaakt van het World Economic Forum aan leden van het kabinet. In de brieven - gericht aan premier Rutte, D66-leider Sigrid Kaag en CDA-leider Wopke Hoekstra - worden de leden van het kabinet persoonlijk bedankt voor hun bijdrage aan de Great Reset.

Zo schrijft een vertegenwoordiger van het World Economic Forum aan Sigrid Kaag: “[...] uw bijdragen aan het werk van de Great Reset zullen uitzonderlijk cruciaal zijn bij de komende jaarlijkse bijeenkomst. Uw deelname aan de beraadslagingen in Davos zal tevens verzekeren dat Nederland een grote rol speelt in het vormgeven van de toekomst van het internationale handelssyteem.” Ook Wobke Hoekstra kreeg een dergelijke bedankbrief.

In antwoord op één van de brieven van Schwab schrijft premier Rutte: “Bedankt voor de uitnodiging van de 50e jaarlijkse bijeenkomst van de World Economic Forum. [...] Laat me het belang van de World Economic Forum voor de Nederlandse regering benadrukken. Door de jaren heen hebben we een sterke relatie opgebouwd, zoals ook blijkt uit de substantiële Nederlandse delegatie op de jaarlijkse bijeenkomst.”

De uitzonderlijke documenten kwamen in handen van Forum voor Democratie naar aanleiding van Kamervragen van Pepijn van Houwelingen die het kabinet drie maanden weigerde te beantwoorden. Maar na onophoudelijk rappelleren kon het kabinet de brieven niet langer geheim houden.

De innige banden van sommige leden van het kabinet met het WEF van Klaus Schwab waren al langer bekend, maar tot nu toe werd altijd ontkend dat er sprake van beïnvloeding zou zijn. Meerdere debatten over deze prangende vraag werden geblokkeerd door VVD, CDA, D66 en andere kartelpartijen. Sterker nog, alle vragen rondom de dubieuze invloed van het World Economic Forum op de Nederlandse politiek werden lange tijd afgedaan als een ‘complottheorie’. De geopenbaarde brieven onderschrijven echter wat veel mensen al lang vermoeden.

FVD blijft doorgaan met graven totdat de onderste steen boven is. Download hieronder alle documenten die het kabinet moest openbaren.

Overeenkomst tussen het WEF en het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat

Uitnodiging aan ministers voor bijeenkomsten van het WEF

Uitnodiging aan ministers voor bijeenkomsten van het WEF

Correspondentie tussen Rutte en Klaus Schwab

Correspondentie tussen Rutte en Klaus Schwab

Correspondentie tussen Kaag en het WEF

Correspondentie tussen Rutte en Klaus Schwab

Blijf op de hoogte!

  • Als eerste updates over alles wat er gebeurt

  • Persoonlijke weekbrief van Thierry Baudet

  • Exclusief en ongecensureerd; geen Big Tech

  • Meer dan 70.000 anderen!

Optional email code

“Links verliest monopolie op WO2-vergelijkingen”

23 november 2021

Gewone Duitser juichte om ‘maatregelen’ tegen...

14 november 2021

Alle absurditeiten van het coronabeleid op...

31 oktober 2021

ON wordt gecensureerd door de NPO....

28 oktober 2021

Duizenden onverklaarbare doden sinds aanvang vaccinaties...

26 oktober 2021

Ging NPO te ver met programma...

20 oktober 2021

Zaterdag 13 november is de algemene...

14 oktober 2021

Hugo de Jonge slaat door in...

05 oktober 2021

Aanpakken immigratie

  • Immigratiebeleid naar Australisch model
  • Grenzen weer controleren
  • Remigratie bevorderen

Lees meer

Klimaat

  • Intrekken klimaatwet
  • Geen subsidie voor windturbines, zonneparken en biomassacentrales
  • Niet van het gas af

Lees meer

Corona

  • Opschalen in de zorg
  • Kwetsbaren beschermen
  • Rest van NL weer vrij

Lees meer

Meer standpunten

FVD heeft meer dan 54.000 leden

Forum voor Democratie is de snelst groeiende partij van Nederland. In enkele jaren is FVD de grootste partij van Nederland geworden. Steun ons ook door lid te worden. FVD-lid word je al vanaf €25 per jaar!

Als FVD-ER krijgt u:

  • Toegang tot alle FVD-events
  • De FVD-ledennieuwsbrief en persoonlijke FVD-ledenpas
  • De mogelijkheid om je aan te melden voor campagnes en posities in onze organisatie
  • De mogelijkheid om je aan te melden als volksvertegenwoordiger

WORD OOK LID

Forum voor Democratie wil Nederland structureel veranderen. We willen een brede maatschappelijke beweging opzetten die niet alleen politiek actief is - maar zich ook vertakt in de hele samenleving. Wil je FVD verder helpen, maar ontbreekt het je aan tijd? Steun ons dan met een donatie.

€ 10

€ 25

€ 50

€ 100

€ 250

DONEER

Forum voor Democratie

Gideon van Meijeren

Thierry Baudet

Freek Jansen

Pepijn van Houwelingen

Simone Kerseboom

Mensen Standpunten Actueel Shop Contact

ONZE BELANGRIJKSTE STANDPUNTEN

Overzicht alle standpunten van Forum voor Democratie.

Corona

Europese Unie

Immigratie & Remigratie

Klimaat

BEKIJK ALLE STANDPUNTEN