F.B. (Fahid) Minhas MA

foto F.B. (Fahid) Minhas MA
bron: VVD
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Fahid Minhas (1988) is sinds 31 maart 2021 lid van de Tweede Kamerfractie van de VVD i. Hij was wethouder stedelijke ontwikkeling, huisvesting, industrie, havenontwikkeling en sport en locoburgemeester in Schiedam. Eerder werkte hij als politiek adviseur van de VVD, als vastgoedontwikkelaar en was hij adviseur van een wooncorporatie. De heer Minhas is woordvoerder ruimtelijke ordening, Omgevingswet en openbaar vervoer en spoor.

VVD
in de periode 2021-heden: lid Tweede Kamer

1.

Voornamen (roepnaam)

Fahid Bashir (Fahid)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Rotterdam, 14 februari 1988

3.

Partij/stroming

partij(en)
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/5)

  • lid gemeenteraad van Schiedam, van 27 maart 2014 tot 17 mei 2018
  • wethouder (van stedelijke ontwikkeling, huisvesting, industrie, havenontwikkeling en sport) van Schiedam, van 17 mei 2018 tot 31 maart 2021 (tevens locoburgemeester)
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 31 maart 2021

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

vorige
  • lid opleidingscommissie bouwkunde, Hogeschool Rotterdam, van 2006 tot 2009

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.