Drs. K. (Kelly) Regterschot - Parlementaire monitor

Parlementaire monitor
Dinsdag 17 september 2019
kalender
foto Drs. K. (Kelly) Regterschot vergrootglas
Met dank overgenomen van Parlement.com.

Kelly Regterschot (1975) is sinds 25 juni 2019 lid van de VVD-Tweede Kamerfractie i. Eerst verving ze Bente Becker die met zwangerschapsverlof ging, en vanaf 3 juli 2019 is zij definitief in de Tweede Kamer gekomen in de plaats van Leendert de Lange. Zij was beleidsadviseur en projectmanager bij de gemeente Den Haag, programmamanager wijkontwikkelingsplan in Roermond, wethouder van Landgraaf en directeur van IBA Parkstad. Mevrouw Regterschot houdt zich als Kamerlid met name bezig met ruimtelijke ordening, Omgevingswet, Crisis- en herstelwet, arbeidsmarktbeleid zorg en jeugd, beroepen in de zorg, maatschappelijke opvang en maatschappelijk diensttijd.

VVD
in de periode 2019-heden: lid Tweede Kamer

1.

Voornaam (roepnaam)

Kelly (Kelly)

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Heerlen, 22 februari 1975

3.

Partij/stroming

partij(en)
VVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie), 2001

4.

Hoofdfuncties/beroepen (3/12)

  • directeur IBA (Internationale Bauaustellung) Parkstad, van maart 2017 tot maart 2019
  • kwartiermaker 'Filmhuis De Spiegel' in Heerlen, van april 2019 tot juli 2019
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, vanaf 25 juni 2019

tijdelijke vervanging Kamerlid
  • Verving van 25 juni tot 3 juli 2019 op grond van artikel X van de Kieswet Bente Becker

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

5.

Partijpolitieke functies

In de uitgebreide versie is een overzicht van partijpolitieke functies opgenomen.

6.

Nevenfuncties

huidige (2/3)
  • lid bestuur "De Oefenbunker" te Landgraaf, vanaf maart 2018
  • lid bestuur Filmhuis Heerlen, vanaf april 2019

vorige (2/4)
  • lid bestuur Stichting 't Bakkes te Rimburg, van februari 2018 tot juni 2019
  • voorzitter bestuur poppodium De Nieuwe Nor in Heerlen, tot 2017

U ziet een selectie van de nevenfuncties. In de uitgebreide versie is een overzicht van nevenfuncties in te zien.

7.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

8.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
  • Ouders kwamen uit Abdissenbosch
  • Woonde sinds 1984 in 't Eikske

9.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

10.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.