35164 NL - initiatiefnota
Initiatiefnota over een effectievere aanpak van antisemitisme - Hoofdinhoud
Dit is een beperkte versie
U kijkt naar een beperkte versie van dit dossier in de EU Monitor.
Deze initiatiefnota werd op 14 maart 2019 ingediend door het Tweede Kamerlid Yesilgöz-Zegerius (VVD) i en Segers (CU) i.
Initiatiefnota van de leden Yesilgöz-Zegerius en Segers over een effectievere aanpak van antisemitisme
Bij dit dossier werden in de Tweede Kamer zeven moties ingediend. (26 stuks)2 |
14 maart 2019, geleidende brief, nr. 1
KST351641 Geleidende brief |
2 |
14 maart 2019, initiatiefnota, nr. 2
KST351642 Initiatiefnota |
2 |
8 november 2019, verslag van een schriftelijk overleg, nr. 3
KST351643 Verslag van een schriftelijk overleg over de initiatiefnota van de leden Yesilgöz-Zegerius en Segers over een effectievere aanpak van antisemitisme |
Van deze pagina bestaat een uitgebreide versie met alle documenten in dit dossier en een overzicht van verwante dossiers.
De uitgebreide versie is beschikbaar voor betalende gebruikers van de Parlementaire Monitor van PDC Informatie Architectuur.
Met de Parlementaire Monitor volgt u alle parlementaire dossiers die voor u van belang zijn, op de voet. De monitor signaleert de recent aan deze dossiers toegevoegde documenten en de vergaderingen waarin ze aan de orde komen. U ziet in één oogopslag van elk lopend wetsvoorstel de stand van zaken. Via e-mail-alerts en de nieuwsbrieffunctie zijn u en uw relaties altijd onmiddellijk op de hoogte.
Als u meer wilt weten over de Parlementaire Monitor, bekijk dan de uitgebreide beschrijving op www.pdc.nl of neem contact met ons op via info@parlementairemonitor.nl.