Reactie van: Jaap Veenendaal Kantoormeubilair (zondagsrust J Veenendaal) bij: Intrekkingswet Zondagswet

1.

Kerngegevens

Officiële titel Reactie van: Jaap Veenendaal Kantoormeubilair (zondagsrust J Veenendaal) bij: Intrekkingswet Zondagswet
Document­datum 30-05-2016
Publicatie­datum 21-02-2018
Van Jaap Veenendaal Kantoormeubilair (zondagsrust J Veenendaal)

2.

Tekst

Vraag1 Wilt u reageren op het voorstel om de Zondagswet in te trekken? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een tekst te typen of door een document te uploaden.

Het is tegen Gods Woord,het is goed en nodig om de zondag als rustdag te houden.Om naar de kerk te gaan en als gezin bij elkaar te zijn.

 
 
 

3.

Meer informatie

 

4.

Parlementaire Monitor

Met de Parlementaire Monitor volgt u alle parlementaire dossiers die voor u van belang zijn en bent u op de hoogte van alles wat er speelt in die dossiers. Helaas kunnen wij geen nieuwe gebruikers aansluiten, deze dienst zal over enige tijd de werkzaamheden staken.