21561 NL - wetsvoorstel
Wijziging van het Burgerlijk Wetboek en enige andere wetten in verband met de opneming van bepalingen omtrent de overeenkomst tot het verrichten van handelingen op het gebied van de geneeskunst - Hoofdinhoud
Dit is een beperkte versie
U kijkt naar een beperkte versie van dit dossier in de EU Monitor.
Dit wetsvoorstel werd op 29 mei 1990 ingediend door de regering.
Dit voorstel is gebaseerd op de overweging, dat het wenselijk is de rechtspositie van patiƫnten te versterken en daartoe in het Burgerlijk Wetboek enige bepalingen op te nemen omtrent de overeenkomst tot het verrichten van handelingen op het gebied van de geneeskunst.
Inhoudsopgave
Wijzi ging van het Burgerlijk Wetboek en enige andere wetten in verband met de opneming van bepalingen omtrent de overeenkomst tot het verrichten van handelingen op het gebied van de geneeskunst
Bij dit wetsvoorstel werden vier nota's van wijziging, drie nota's van verbetering en 16 amendementen ingediend. Bij dit dossier werden in de Tweede Kamer twee moties ingediend. (57 stuks)2 |
1 januari 1989, memorie van toelichting, nr. 3
KST21561N3K2 Memorie van toelichting |
2 |
29 mei 1990, koninklijke boodschap, nr. 1
KST21561N1K2 Koninklijke boodschap |
2 |
29 mei 1990, voorstel van wet, nr. 2
KST21561N2K2 Voorstel van wet |
Van deze pagina bestaat een uitgebreide versie met het inleidende gedeelte van de memorie van toelichting, alle documenten in dit dossier en een overzicht van door dit wetsvoorstel gewijzigde wetten.
De uitgebreide versie is beschikbaar voor betalende gebruikers van de Parlementaire Monitor van PDC Informatie Architectuur.
Met de Parlementaire Monitor volgt u alle parlementaire dossiers die voor u van belang zijn en bent u op de hoogte van alles wat er speelt in die dossiers. Helaas kunnen wij geen nieuwe gebruikers aansluiten, deze dienst zal over enige tijd de werkzaamheden staken.