(Heidi) Hautala - Parlementaire monitor

Parlementaire monitor
Donderdag 9 april 2020
kalender

(Heidi) Hautala

Heidi Hautala (1955) is sinds 1 juni 2014 lid van het Europees Parlement. Hautala maakt namens "Vihreš liitto" deel uit van de Fractie Groenen/Europese Vrije Alliantie en komt uit Finland.

1.

Personalia

land
Finland

geboorteplaats en -datum
Oulu, 14 november 1955

2.

Partij/stroming

lid tussentijds gevormde fractie(s)
Vihreš liitto

fractie Europees Parlement
Fractie De Groenen/Vrije Europese Alliantie

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid Europees Parlement, van 1 januari 1995 tot 25 maart 2003
  • lid Europees Parlement, van 14 juli 2009 tot 21 juni 2011
  • lid Europees Parlement, vanaf 1 juni 2014

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/2054/HEIDI_HAUTALA/home

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieŽn betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.