Maak het PvdA-campagnefilmpje!
Op 4 juni 2009 zijn er Europese verkiezingen. De PvdA en Jonge Socialisten (JS) presenteren daarom PvdA EU-Tube, een online krachtmeting voor internetfilmpjes op www.eu-tube.hyves.nl. Creatieve filmmakers kunnen filmpjes van maximaal 1 minuut insturen in de categorieën humor, drama en real-life.
Het beste filmpje binnen een categorie wint een prijs van 1000 euro. Voor de runners-up zijn er prijzen van 500 en 250 euro. Het filmpje met de meeste views op YouTube en de meeste stemmen tijdens de Nacht van de Arbeid krijgt daarnaast een publieksprijs van 1000 euro. Ook zijn er meeloopstages te winnen bij de juryleden, waaronder Francisco van Jole en PvdA-lijsttrekker Thijs Berman.
De winnaars worden bekend gemaakt tijdens de Nacht van Europa, een spetterend feest in de Maassilo in Rotterdam op 1 mei.
Meedoen? Of meer informatie? www.eu-tube.hyves.nl
Meer over ...
- 1.De Partij van de Arbeid (PvdA) is een progressieve, sociaaldemocratische partij. De partij werd opgericht in 1946 als een voortzetting van de vooroorlogse Sociaal-Democratische Arbeiders Partij (SDAP), de Vrijzinnig-Democratische Bond (VDB) en de Christelijk-Democratische Unie (CDU). De PvdA trok samen met GroenLinks op en deed met een gezamenlijke lijst mee aan de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023. Frans Timmermans leidt de gezamenlijke fractie in de Tweede Kamer.