Tweede Kamerfractie Lid-Wijnschenk - Parlementaire monitor

Parlementaire monitor
Woensdag 17 juli 2019
kalender

De fractie lid-Wijnschenk is op 14 november 2002 ontstaan, nadat Harry Wijnschenk i op 17 oktober 2002 de LPF-fractie i verliet vanwege de herverkiezing van Mat Herben i als fractievoorzitter en het aan hem door de fractie gedane verzoek zijn zetel ter beschikking te stellen.

De fractie was tot 30 januari 2003 vertegenwoordigd in de Tweede Kamer i.


Meer over